MEDYUM HAMZA NE VAAT EDİYOR?

Medyum Hamza Hoca’mız, yılların verdiği tecrübeyle kocanızla, sevgilinizle ya da nişanlınızla nasıl ayrılmış olursanız olun, ayrılığınızın üzerinden ne kadar geçmiş olursa olsun, ilişkiniz ve ayrılık aşamasında neler yalanmış olursa olsun hiç fark etmez karşı taraf şayet sağ ve sağlıklıysa kesin ve garantili olarak 72 saat içerisinde sizi aramasını ve barışmak isteyeceğini vaat eder.

Karşı taraf dünyanın neresinde olursa olsun bir yolunu bularak size mutlaka ulaşır. Bu süre kişinin karakterine ve o an size ulaşabilme yöntemlerine bağlı olarak bazen 120 saati yani 5 günü bulabilir. 72 saat askeri, 120 saat azami süredir. Bu zaman zarfı içinde sevdiğiniz insan çok büyük pişmanlık ve aşkla size geri döner.

Bundan sonrasında aranızda ki ilişkiyi konuşarak düzeltmek size düşer. Medyum Hamza’ya ulaşan her müşteri bunu kabul etmiş sayılır. Talep ederseniz sevgiliniz sizi aradıktan sonra ömür boyu size bağlı kalması için bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Bağlama büyüsü ömür boyu garantilidir.

UYARI!
Karşı tarafı sosyal medyadan, WhatsApp’dan ve telefonunuzdan engellemişseniz kişinin size kısa sürede ulaşabilmesi için tüm bu engellerin kaldırılması gerekir. Kişinin size ulaşabileceği yerlerden kişiye engel koymuşsanız ve işlem süresince bu engeli kaldırmamışsanız sorumluluk size aittir.