DUYURU

İnternet de Medyum Hamza’nın adını kullanan ya da Medyum Hamza hakkında olumsuz yorum yapanlara kesinlikle inanmayınız.

Son günlerde medyum arayan herkesin Medyum Hamza’yı tercih etmesi, kendisinin namının Aydın’dan tüm Türkiye’ye ve dünyaya yayılması, kendisiyle çalışan herkesin memnun olması ve tüm işlemlerinde başarılı sonuçlar alması sonucunda medyum piyasasına vurduğu sekte bir çok kişiyi rahatsız etmektedir.

İnternet sitelerinde medyum tavsiyesi siteleri açan kişilerin aslında o medyumların kendilerine ait siteleri olmadığını ve o sitelerde kendilerini övüp diğerlerini karalamaya çalışanlarını bilmeyeniniz yoktur. Bu sahtekar medyumlara karşı çok dikkatli olunmalıdır. Hiç kimse durduk yere bu tür siteler açmaz. Bu siteleri açanlar şüphesiz ki medyum olmayan ama kendisini medyum gibi gösteren dolandırıcı medyumlara aittir.

Medyum Hamza, vergi levhalı, resmi ve devlet gözetiminde yıllardır faal olarak iş yerini işleten ünlü bir resmi medyumdur. Vergi levhası, iş yeri adresi ve telefon numarası yıllardan beri hiç değişmemiştir ve başta Aydın olmak üzere yıllardan beri herkes tarafından haftanın her günü ve her saati yoğun bir şekilde ziyaret edilmektedir. Hiç bir müşterisi Medyum Hamza‘dan şikayetçi olmamıştır. Aksine kendisine işlem yaptıran herkes Medyum Hamza Hoca’ya dualar etmekte ve minnet duymaktadırlar.

İnternet sitelerinde Medyum Hamza hakkında göreceğiniz sahte şikayetleri yazan 2 tür kişi vardır. Bunlar:

1- İşlemini reddettiğimiz ve kendileriyle çalışmayı kabul etmediğimiz kişilerdir.
Bu kişiler ne istediğini bilmeyen, sürekli gereksiz sorular soran ya da onca uyarıya rağmen hala pazarlık veyahut çingenelik yaparak maddi olanakları olmadan Medyum Hamza’ya ulaştıkları için reddedilen kişilerdir. Bu tarz kişiler genellikle kapı kapı hoca dolaşır ya da internet de tüm medyum sitelerini gezip dolandırılırlar. Daha sonra Medyum Hamza gibi baştan aşağı isabetli bakım yapan ve garantili medyum olan bir hocayı görünce fiyat kıyaslamasını diğer sahtekar hocalarla bir tuttukları için pazarlık yapmaya kalkarlar. Medyum Hamza tarafından reddedilince işlem yaptıramamış olmaktan dolayı hazımsızlık çekerler ve bu tür sitelere hiç bir delilleri olmadan sahte yorumlar yapmaktadırlar. Kalitesiz ve seviyesiz kişilerdir. Medyum Hamza ne istediğini bilen ve maddi olarak işlem yaptırmaya hazır tüm müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

2- Sahtekarlık yaptıkları için Medyum Hamza gibi bir hocadan haz etmeyen kişilerdir.
Bu kişiler %99,9 sahtekar medyumlardır. Hiç bir medyumluk özelliği olmamasına rağmen yıllardan beri bu işi bir sektör haline getirerek insanları kandıran bu dolandırıcılar Medyum Hamza’nın 5 yıldır sitesini açtığından beri gördüğü büyük rağbet karşısında rahatsızlık duyarak kendilerine ait olan medyum tavsiye, medyum şikayet, medyum öneri, sitelerinde Medyum Hamza hakkında asılsız yazılar yazmaktadırlar. Bu dolandırıcı medyumlar şebeke halinde çalışmaktadırlar ve kendilerine ait bir çok isimde medyumluk siteleri bulunmaktadır. Bu tür sitelerde Medyum Hamza hakkında atılan asılsız iftiralara kesinlikle itibar etmeyiniz.

Bu ve benzeri türde yorumlar gördüğünüzde asla inanmayınız. Müşterilerimiz zaten Medyum Hamza’yı yakinen bilmektedirler ve ne denli güçlü bir üstat medyum hoca olduğuna kendi gözleriyle şahitlik etmektedirler. Bu sebeple içiniz rahat olsun.

Üstad-ı Havas-ul Esrar Sahib-i Cinnul Medyum Hamza Hoca efendi medyumların piridir. Rahmani ve şeytani toplam 9 adet cin kabilesi kendisinin emrindedir. Kendisinin büyük ilmi tüm dünyaya nam salmıştır. Bu tür sitelerde yazan yalan yanlış bilgilere kulak kabartacak ya da umursayacak değildir. Meyve veren ağaç taşlanır. İt ürür, kervan yürür. Dertlerinin bitmesi için Medyum Hamza’yı ziyaret etmek üzere iş yerimize gelen müşterilerimiz Medyum Hamza’nın ilmi karşısında hayretlere düşmektedir ve bizzat kendilerini o anda olup biten paranormal olaylara şahitlik etmektedirler. 1 ay içinde hayatlarında ki mucizevi değişikliği gördüklerinde Medyum Hamza’ya olan hayranlıkları artmaktadır.

Sizlere önerimiz medyumunuzu internetten seçmeyin, iş yerine giderek ziyaret edin.