DİKKAT !

•  İnternet de bir çok sahtekar medyum dolaşmaktadır. Sizlerin çözüm aradığı sorunlar hakkında size yardım edebileceklerini söylerler ama etmezler. Bu kişiler kendilerine ait medyum şikayet siteleri açmaktadırlar ve bu sitelerde diğer medyumları karalayıp kendilerini övmektedirler. Bu kişiler kesinlikle medyum değildirler. Hepsi dolandırıcıdır.

•  Bize başvuran kişiler her gün bu kişiler tarafından dolandırılmış oluyorlar. Eğer sizde bu kişiler tarafından dolandırılırsanız en yakın polis karakoluna ya da cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunun. Bir avukatla görüşerek hakkınızı arayın, ceza davası ve tazminat davası açın. Sakın korkmayın.

•  Sitelerinde cifr yaptığını, yıldızname baktığını, tarot açtığını, suda cinlerle bakım yaptığını söyleyenlere ASLA inanmayınız. Hepsi sahtekardır. O bakım anında hocanın ne kadar enerjisinin gittiğini bilmeden birde “ücretsiz bakım” diyenlere asla kanmayınız, istisnasız hepsi dolandırıcıdırlar. Bu kişilere yanlış isim verseniz de yine bakım yaptıklarını söylerler. Herkese aynı şeyi söyleyip korkuturlar ve yalan vaatlerde bulunurlar.

•  Seçtiğiniz hocayı internet üzerinden seçmeyin. Hocanızı tanımadan bilmeden sakın bilgilerinizi göndermeyin. Hele ki soyadınızı asla göndermeyin. İşlemler için kişilerin soyadlarına gerek yoktur. Bu sahtekarlar kişilerin soyadlarını da alarak insanları dolandırdıktan sonra insanlar paralarını geri istediklerinde ifşa etmekle tehdit ediyorlar. Kişisel bilgilerinizi sakın bu sahtekarlarla paylaşmayın.

•  Gerçekleştirdiği çalışmalarla 3 gün ile 5 gün arasında kesin sonuç alınan Aydın ilinin ve Türkiye’nin en iyi medyumu Medyum Hamza’dır. 2005 yılından beri verdiği medyumluk hizmetiyle tüm müşterilerinin problemlerini çok kısa sürede çözmektedir.