BİLGİLENDİRME

→  Medyum Hamza Hoca resmi ve vergi levhalı uzman bir medyumdur. Tüm işlemlere fatura kesilmektedir ve bütün işlemler garantilidir. Fiyatlara KDV dahildir.

→ Ön ödemenizden sonra ertesi gün faturanız adresinize gönderici ödemeli olarak iletilir. Faturanızı işlem süreci boyunca saklamanız gerekmektedir. Geri ödemelerde fatura ibraz etmeyen kişilerin ödemesi yapılmamaktadır.

→ 72 saat içinde işlem etkisi görülmezse ön ödemeniz belirteceğiniz IBAN numarasına anında iade edilmektedir. Geri ödemeniz hafta sonuna ya da resmi tatile denk gelirse ilk iş gününde paranız EFT ile hesabınıza yansıtılmaktadır.

→ İşlemler aşamasında sizin yapmanız gereken bir şey yada okumanız gereken hiç bir dua yoktur. Tüm uygulamalar Medyum Hamza Hoca tarafından büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

→ Ödemenizin geri kalanı karşı taraf sizi aradığı gibi aynı gün içerisinde tamamlanması gerekmektedir. 72 saat içinde sonuç alındıktan sonra 2. ödeme için 12 saat beklenir. Bu süre zarfı içerisinde ödemesini yapmayan kişilerin işlemleri tamamen iptal edilir ve yaptığı ön ödeme iade edilmez.

→ İşlemler öncesinde hiç bir bakım yapılmamaktadır. Ön ödemeler yapıldıktan sonra bakımlar yapılmaktadır.

Medyum Hamza’ya başvuran herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.